• Türkçe
  • English
Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır...
Senin Geleceğin

Senin Geleceğin...

Senin Geleceğin Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak eğitimin en önemli parçalarından birinin Yabancı Dil olduğunu biliyor ve bize başvuran tüm çocuk, genç ya da yetişkinlerin bu yönlerini geliştirmeleri için yıllardır uğraş veriyoruz.

Bir dili ancak konuşarak ve duyarak hafızanıza kazıyabilirsiniz. Hepimiz bize sunulan bilgileri farklı şekilde öğreniriz, ancak dil öğrenimi için en etkin yöntem o dilin konuşulduğu coğrafyalarda bulunmak, o dili günlük yaşam içinde duymak ve konuşmaktır. Televizyon, yazılı basın, size soru soran bir İngiliz, sizden cevap bekleyen bir Alman ya da yol tarifi aldığınız bir İspanyol, sizi, hayatın ve dilin içinde yaşatacaktır. 9 ay kendi ülkenizde kursa gitmek ile edindiğiniz yabancı dil bilgisini; o dilin konuşulduğu ülkede 4-5 ay gibi çok daha kısa bir sürede edinebilir, günlük yaşamınızı sürdürebilecek yeterliliğe ulaşabilirsiniz.

25 yılı aşkın bir süredir eğitimin içinde, eğitmen ve öğrencilerle edindiğimiz tecrübelerimizi kişisel ihtiyaçlara uygun olacak şekilde özel ders, öğrenci koçluğu, yurtdışı eğitim konularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Son yıllarda Amerika, Kanada, İngiltere lise yerleştirmelerine ağırlık vermekle birlikte 5-50 yaş aralığında her isteyene yurtdışında Dil okulu, 8-18 yaş aralığında Yaz okulu, tüm Avrupa, Japonya, Rusya, Amerika ve Kanada Üniversitelerine öğrenci danışmanlığı ve yerleştirmesi yapıyoruz.

İngilizce öğrenirken sizi ve çocuklarınızı yormamak için küçük yaşlarda dil eğitiminine başlayabilmeleri amacıyla, İngiltere’yi ayağınıza getiriyoruz. English in Action sistemini kendi okullarında , kendi ortamlarında, hiç Türkçe konuşmadan İngiliz öğretmenlerle 2-3 hafta , günde 6 saat, haftada 30 saat İngilizce konuşmaları, duymaları, oynamaları ve size sunumlar yapmaları için okulunuza getiriyoruz.

Uzman yurt dışı eğitim danışman kadromuz ile amacımız yurt dışı eğitim fırsatlarını en doğru şekilde size ulaştırmak. Sadece İstanbul değil, Yurt Dışı Eğitim İzmir, Yurt Dışı Eğitim Ankara, Yurt Dışı Eğitim Online danışmanlarımızla Türkiye'nin hatta Dünya'nın neresinde olursanız olun, aklınıza takılan sorulara cevap vermekten mutluluk duyacağız. 

EKİBİMİZ

Banu ALPTEKİN
Banu ALPTEKİNKURUCU

Murat GÜLTEKİN
Murat GÜLTEKİNAKADEMİK DANIŞMANIMIZ

Derya Deniz ŞAHİN
Derya Deniz ŞAHİNANKARA TEMSİLCİMİZ

Ayfer AYDIN
Ayfer AYDINİNGİLTERE TEMSİLCİMİZ

Bahadır ÖZKAN
Bahadır ÖZKANKANADA TEMSİLCİMİZ

Begüm UĞURLU
Begüm UĞURLUNEW YORK TEMSİLCİMİZ

YASİN İKİZOĞLU
YASİN İKİZOĞLUKARİYER DANIŞMANIMIZ