• Türkçe
  • English
Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır...
Senin Geleceğin

Yurt Dışı Eğitim

Yurt dışında eğitim almak deyince karşınıza onlarca ülkede çok sayıda eğitim kurumu çıkacaktır. Bu kadar çok seçenek içinden size, hedeflerinize ve bütçenize en uygun olanları seçmek, gerçekten zor ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Senin Gelecegin Yurt Dışı  Eğitim Danışmanlık, ihtiyacınız olan eğitim için size en uygun seçenekleri belirleyip sunmaktadır.

Bunu yaparken de dünya çapında çok sayıda  eğitim kurumundan oluşan portföyünden yararlanmakta ve yolunuza ışık tutmaktadır. Kurumumuz yurt içinde ve yurtdışında anlaşmalı olduğu eğitim kurumları ve servis sağlayıcılar ile size hem Türkiye'de  hem de gideceğiniz ülkede ihtiyacınız olabilecek her konuda profesyonel çözüm ve destek sağlamaktadır.

Türkiye'de size bireysel analiz ve akademik danışmanlık ile uygun ülke, dil okulu, lise, üniversite ve bölüm tespitinde, başvuru ve kabul süreci yönetiminde, vize başvurunuzda ve yolculuk organizasyonunuzda danışmanlık yapmaktadır. Yurt dışında ise havaalanın karşılama ve transfer konusunda, şehir oryantasyonu ve kayıt işlemlerinde, geçici ve kalıcı konaklama temininde, yurt yerleştirmelerinde, oturma izni ve diğer resmi başvurularda danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca acil durum desteği her zaman verilmektedir.Senin Geleceğin Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık firması olarak her an yanınızdayız.