• Türkçe
  • English
Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır...
Senin Geleceğin

ÖĞRENCİ & VELİ GÖRÜŞLERİ

SENİN GELECEĞİN YURT DIŞI EĞİTİM Danışmanlığı ile yurt dışında eğitim alan öğrencilerimiz ve velilerimizin bizimle aldıkları yol boyunca hissettiklerini ve düşüncelerini sizlerle paylaşıyoruz. Her birine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

 

 

                                           *            *             *                           

 
 
Oğlumuz icin Kanada’da okul arayışındayken, Banu hanım ile bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıştım. Öncesinde çalışmaya başladığımız ve yüksek danışmanlık ücretleri isteyen şirketlerin aksine ekonomik ve kolaylaştırıcı tutumları ile bu süreci çözdük. Ve yine diğer şirketlerin yönlendirdiği çok ücra ve küçük yerleşim yerleri yerine, Oğlumuzun kişilik yapısına uygun daha mutlu olacağı , büyük şehir olmayan ancak ortalama büyüklükte bir şehir seçimi uygun oldu. Italyan lisesi sonrasi , 11 ve 12. Siniflari Kanada’da bitirdikten sonra üniversiteye de Toronto’da devam ediyor.Tüm bu süreçte başvuru, kabul,vizelerin alınması, yol gösterme, her konudaki sorularımıza her zaman içtenlikle yardımcı olan Banu hanım’a bir çok arkadaşımızı da yönlendirdik ve onlarin çocuklarının da Kanada'da okul yerleştirmesinde destek oldu.Güvenle ve dostça çalişabileceğiniz  Senin Geleceğin Yurtdışı Eğitimin tecrubeli ekibini tavsiye edebiliriz.
 Kanada’da yalnız yaşamak çocuklar icin büyük bir özgüven, olgunluk getiriyor ve dünya vatandaşı olmaları yolunda bir adım atmalarını sağlıyor. 
 
ŞEBNEM ARSEVEN, İSTANBUL
 
 

  
 

 Merhabalar, 2019 yaz döneminde Senin Geleceğin Yurtdışı Eğitim aracılığıyla kızımızı İngiltere’ye dil eğitimi için gönderdik. Vize işlemleriyle başlayan bu süreçte konaklayacağı aile, okul ile olan irtibatları, öğrencimize karşı ilgileri alakaları bakımından bizim için oldukça güven verici oldu. Gerek profesyonellik gerek güvenilirlik açısından gözümüz hiç arkada kalmadı diyebiliriz. Kızımız orada konakladığı bir ay boyunca dil eğitiminin ve sosyal çevrenin etkisiyle İngilizcesini daha da geliştirdi. Dil gelişiminin yanı sıra kültürel ve sosyal anlamda oldukça güzel deneyimler edinme fırsatı buldu.Herkes gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Teşekkürler Senin Geleceğin.

AYŞE YAHŞİ, BURSA 

 


 

 Senin Geleceğin Yurtdışı Eğitim kurucusu arkadaşımız Banu Alptekin, ikiz kızlarımızdan Lena'yı İngiltere Sussex Üniversitesi'ne yaz okuluna götürdü. Lena seyahatten çok mutlu döndü. Banu herşeyi çok güzel planlamış, planından yer kaldıkça bulundukları duruma uygun ilginç başka aktiviteler bulmuş, hem gerektiğinde yanlarında olmuş, hem de kendilerini serbest hissetmelerini sağlayacak kadar onlara insiyatif tanımış. Banu bu seyahat öncesinde arkadaşımızdı ancak bu seyahatten sonra yurtdışı eğitimi ile ilgili her sorunumuzda artık ilk akla gelen danışmanımız oldu.

HÜSNÜ SİNCAR, İSTANBUL

 


     
       2018 yılında Oğlumuzun ingilizce pratik yapması için  İngiltere de okul araştırması yaparken tanıdıklarımızın tavsiyesi üzerine Banu hanım ile tanıştık. Karşılıklı yaptığımız  tüm detaylı toplantılarla en uygun okul ve aile yanına yerleştirildi. Son derece güvenilir bir aile olmasının yanında harika ve farklı bir eğitim yaşamanın zevki inanılmazdı gerçekten.Farklı kültürlerden insanlarla arkadaş olmak,tek başına bir çok ihtiyacını karşılayabileceği kısa da olsa 17 yaşındaki oğlumuzun hayatına unutamayacağı bir deneyim kazandırdı. Senin Geleceğin Yurtdışı Eğitim ekibine ve Banu hanıma ilgi alakaları için yürekten teşekkür ediyoruz .
     
      NİHAL AHAT, İSTANBUL
 

 

Yakın bir arkadaşımızın yönlendirmesi ile 2017 yılında Banu ile tanıştık. Oğlum Marko’nun ingilizcesini iyileştirmek istiyorduk. Banu, Marko’yu en çok sevdiği spordan koparmadan eğlenceli bir şekilde İngilizcesini geliştireceği San Fransisco’da Nike Sports Camp’e gönderdi. Bu oğlumun ilk yalnız yurtdışı deneyimi idi, oldukça güzel vakit geçirdi, sosyalleşti, pek çok ülkede insan tanıdı, İngilizceyi sevdiği bir aktivite ile birleştirerek ilerletti. Bir sonraki yıl üniversiteyi yurtdışında okumak istediğinden Marko, Banu’nun yönlendirmesi ile  İngiltere’de Bucksmore’un Leadership & ELP programına katıldı.Şu anda Marko lise son sınıfta, Banu’nun araştırmaları ile İtalya, İngiltere ve İrlanda’dan  kabuller aldı.İtalya’da IULM’da Communcation bölümünü seçti.Tüm bu uzun süreçte, Banu’nun Marko’yu  yakından tanıması, onun ihtiyaçlarına yönelik planlar yapması çok faydalı oldu. Banu’nun her adımı titizlikle takip etmesi, bizleri sürekli bilgilendirmesi, herşeyden çok Marko’yu dinleyerek yön verdiği için çok teşekkür ediyoruz.Tüm tanıdıklarıma Senin Gelecegin Yurtdışı Eğitimin’i güvenilir bir eğitim danışmanlık firması olarak tavsiye ediyorum.

LİDYA DEMİR, İSTANBUL


 

Sevgili Banu Alptekin... Kızım ve ben, seni tanımaktan mutluluk duyuyoruz... Kızımın Amerika’da en iyi okullara girebilmesi için , onun istekleri ve yetenekleri doğrultusunda hem bir ögretmen, hem danışman , hem de anne şefkatiyle yaklaşımından, gözümüz kapalı çocuğumuzu sana emanet ettik.....Başarılarının devamını diliyorum.. Sevgiler 

MERİÇ AKALIN, İSTANBUL

 

 


 

 Yurt dışında kızı Üniversitede okuyan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Banu hanım ile tanıştık.Daha önce görüştüğümüz şirketlerden farklı yaklaşımı, çok fazla ülke alternatifi ve maddi avantajları yanında güven vermesi ile yolumuza "Senin Geleceğin Yurtdışı Eğitim Danışmanlık" ile devam ettik.Öğrenci ve ailenin hayata bakış açıları, idealleri ile gerçeklik haritasını samimiyetle ortaya koyan ve bu doğrultuda herkese özel çalışmalar yapan Banu hanımın danışmanlığında, hepimizin mutlu olduğu bir yolda ilerliyoruz.12.sınıfta okuyan, bu yıl üniversite sınavlarına girecek kızımız ve bizi dünyada Pandemiyi yaşadığımız bu zor süreçte, kriz yönetimini sakin ve içtenlikle yapan, yol içinde her türlü senaryoyu hazırlayan, her zaman bilgi ve iletişimde yanımızda olan Banu hanım ve ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürlerimizle.Pandeminin devam ettiği bu dönemde güven ve gönül rahatlığıyla,hazırladıklar planlar doğrultusunda "Senin Geleceğin" "Bizim Geleceğimiz" oldu.Her yaş grubuna ve aileye güven ile profesyonelliği bir arada yaşatan gönlü güzel Banu hanım ve ekip arkadaşları ile tanışmalarını tavsiye ediyorum.
 
Sevgilerle.
 
NEBİHA KOÇ
 

2018 yılında 2 aylığına Senin Geleceğin sayesinde Amerika’ya gittim. “İyi ki de gittim” diyebiliyorum. Gitme amacım ise; yurt dışında tek başına yaşamayı bir süreliğine tatmaktı. Amerika’ya gittikten sonra şu anda bile hala orada olabilmek için fırsat yaratmaya çalışıyorum. Yakın çevrem, benim ne kadar Amerika’ya gitmek istediğimi biliyor. O yüzden nereye gitmek istediğim açıktı. Daha önceden hiç, yurt dışında bu kadar uzun kalmamıştım. Tedirginlikler, heyecanlar ve korkular hepsi bir aradaydı. Tek başıma gitme düşüncesi hem iyi anlamda heyecanlandırıyordu hem de bir o kadar da geriyordu. Yapabileceğimi biliyordum ama bir desteğe ihtiyacım vardı. Senin Geleceğin Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık ile kafamdaki bütün sorunları gitmeden önce çözmüş olduk. Aklımda soru işareti kalmadı. Miami’ye uzun bir yolculuk sonrası indiğim andan itibaren güvenliğimi emin ellere uzattığımı anladım. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kaldığımda bir telefon uzağımdaydılar. Sorunlarla karşılaşmadım desem yalan olur ancak aramızdaki iletişim sayesinde çözemediğimiz bir problem kalmadı. Maddi ve manevi avantajlarla birlikte güven oluştu, döndüğümde de çok mutluydum. Uzun süreli Amerika’ya gidişimin bana kattığı deneyim paha biçilmez oldu. Tüm içtenliğimle, Banu Alptekin ve profesyonel Senin Geleceğin ekibine teşekkürlerimi iletiyorum. Yolculuğumun baştan sonuna kadar yardımcı oldular.  Eğer fırsatınız varsa, hiç düşünmeden gitmenizi tavsiye ederim.

 EFE DEMİRALP, İSTANBUL


 

Sayın Banu Alptekin,

2019 Ağustos ayında eşim ve kızımın Londra'daki 5  haftalık Dil kursu programındaki değerli katkılarınız için sizlere şahsınız ve şirketiniz olarak çok teşekkür ederim.Kızımın okul seçimindeki (Camp Beaumont/ Hampstead) nokta atışınız, sosyal aktiviteleri, sporu ve ingilizceyi arkadaşlıkları ile harmanlayarak pekiştirmesi hatta üniversiteyi Londra'da okumaya karar vermesindeki etkiniz tartışılmaz.Aynı şekilde eşime dil okulu ve boş zamanlarında yapabilecekleri konusunda önerdiklerinizin çok faydasını gördük.Orada sizlerin koordinasyonunda rahat, güvenli ve profesyonelce organize edilmiş bir 5 hafta geçirmek gerçekten çok faydalı ve rahatlatıcı idi.Tüm emekleriniz ve destekleriniz için teşekkür eder daha farklı mecralarda yine sizinle kızımızın eğitimi için  planlamalar yapmayı dört gözle beklediğimizi hatırlatırım.

Tekrar teşekkürler Senin Geleceğin,                                                            Selam ve sevgiler 

OĞUZ SELÇUK ve Ailesi / BODRUM