• Türkçe
  • English
Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır...
Senin Geleceğin

Mesleki Eğitimler

Senin Geleceğin Yurt Dışı Eğitim olarak, yurt dışında İngiltere, Amerika ve Kanada'da Hukuk, Tıp, Turizm ve moda konusunda mesleki eğitimler ve sertifika programları organize etmekteyiz. 3-4 haftalık kısa programlar ile 3-6-9 aylık uzun programlar uygulanmaktadır. İsteğe baglı olarak master veya doktora programlarına da başvuru yapılmaktadır.

 

Mesleklerini icra ederken İngilizce konusunda zorlanan yetişkinler , İngiltere'de Hukuk, Tıp ya da Turizm konusunda kendilerini ve dillerini geliştirmek için uzman kadrosu ve merkezi okulları ile onları bekleyen uluslararası dil okullarında dillerinin günden güne geliştiğini görmektedirler.

 

Amerika ve İngiltere'de üniversite kampüsünde ya da Dil okulu bünyesinde düzenlenen mesleki ingilizce eğitimlerinde her yaz onlarca doktorumuzu, avukatımızı ağırlıyoruz. Bu yaz için yerinizi ayırtmadıysanız acele edin. Sınırlı kontenjanımız vardır.

 

 TIP İNGİLİZCESİ

Tıp alanında hizmet veren personellere yönelik hazırlamış olduğumuz tıp ingilizce dil eğitimi ile yurtdışına açılmanız hayal olmayacak. Doktor, hemşire veya sağlık turizmi personeli olan kişilerin mevcut yabancı dil seviyelerinin ister yurtiçinde ister yurtdışında geliştirmeleri mümkündür.

Tıp ingilizcesi ile tüm doktorlarımıza ve sağlık personelimize hem İstanbul'da hem de İngiltere ve Amerika'da mesleki ingilizce eğitimi konusunda destek oluyoruz. Yaz tatillerinde ve ara tatillerde 3-4 haftalık kurslar halinde ihtiyacı karşılamaya yönelik programlara kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Kingsmore International

Oxford English

Dolphin Languages

ECS Scotland

Cambridge Medical English

Exeter Academy

UCSD Medical English

ILSC

 

TURİZM İNGİLİZCESİ

Turizm hizmeti veriyorsunuz yada sektörde çalışmak istiyorsunuz, yabancı dil seviyenizi dahada ileri taşımak istermisiniz? O zaman doğru yerdesiniz.

Tüm turizm personeline veya bireysel olarak turizm ingilizcesi eğitimi alamabilmeniz için ister İngiltere’de, Amerika’da ister istanbul’da mesleki ingilizce eğitmenlerimiz sizlere destek olacaktır.

 Yaz tatilinizi veya ara tatilleri değerlendirmek turizm ingilizcesi öğrenebilmeniz için fırsata dönüşsün diyorsanız. 0530 301 88 63 nolu uzman eğitmenlerimizle görüşerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 HUKUK İNGİLİZCESİ

Hukuk ingilizcesi eğitimi, avukatlık bürolarında çalışabilmek yada avukatlık kariyerinizde bir adım ileri gidebilmek için tasarladığımız bir öğrenim sistemidir.

 Birebir ders alarak hukuk ingilizcesinde yer alan haksız fiil, şirket, ceza hukuku, iflas, aile hukuku alanında ingilizce kelime bilgisine sahip olacağınız bir programdır. Eğitimimiz sizing ihtiyaçlarınıza ve dil yeterliliğinize göre planlama yapılarak başlamaktadır.

Senin Geleceğin Yurtdışı Eğitim ve danışmanlık olarak mesleki ingilizce eğitimi konusunda 0530 301 88 63 nolu uzman eğitmenlerimizle görüşerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.