• Türkçe
  • English
Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır...
Senin Geleceğin

Lise Öğrenci Değişim Programları

Yurtdışı lise değişim programının amacı öğrencilerin farklı kültürlerle, eğitim sistemleriyle tanışmasına olanak sağlamaktır. Geleceklerini planlayabilmeleri için harika bir programdır. İngiltere, Amerika, Kanada ve İrlanda’da 3-6-9 aylık sürelerde eğitim ve konaklama şansına sahip olabilecekler.

 

Londra, Dublin, New York, Toronto, Vancouver, New Brunswick gibi şehirlerde yurt dışında Lise okumanın tadına varacaklar. Kazandıkları deneyimler, paha biçilmez anılar ve ileriki yaşamları için daha iyi kararlar verebilmeleri için fırsat sunacaktır.

 

Yurtdışı Lise değişim programlarının en büyük avantajı öğrencinin kişisel gelişimine katkıları olacaktır. Lise değişim programı ile yurtdışına giden öğrenciler dil becerilerini geliştirmenin yanında yeni arkadaşlıklara sahip olarak dil pratiği yapabilirler.Üniversite eğitimi için yurtdışını tercih edecek öğrenciler için cvlerinde yurtdışı lise değişim programına katılmalarının yer alması büyük avantajı olacaktır.

 

Lise Değişim programları için başvuru şartları ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Öğrencinin son 2 yılda ortalamasının 70’in üzerinde olması gerekir. ELTİS ingilizce yeterlilik sınavından 220 üstünde puan alması beklenir. Tercihiniz hangi ülke ise o ülkenin dil eğitimini almanız kabulünüz için önemli şartlardandır.

 

Amerika’da Lise Değişim Programı, Kanada’da Lise Değişim Programı, İrlanda’da Lise Değişim Programı ve İngiltere’de Lise Değişim Programı sayfalarımızdan sizin için uygun olan ülke ve kabul şartlarını inceleyebilirsiniz.

 

Senin Geleceğin Yurt dışı Eğitim Danışmanlık olarak sizin için en uygun yurtdışı lise değişim programını seçmenizde, vize, konaklama ve ihtiyacınız olan tüm süreçlerde yanınızda olacağız. Bizi arayın.

 

Unutmayın! “Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır.”