• Türkçe
  • English
Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır...
Senin Geleceğin

Kanada Çift Diploma Programı

Kanada Çift Diploma Programı , öğrencilerimize dünya sıralamasında ilk 500’e giren üniversitelere başvuru ve kabul alma hakkını vermektedir. Bazı ülkeler Türkiye Cumhuriyeti Lise Diplomasını yeterli bulmamaktadır. Oysa Ontario Secondary School Diploma (OSSD) dünyanın her yerinde kabul edilmektedir.

Ontario Bakanlığı tarafından verilen Kanada Online Lise Diploması ile Örgün Öğretim Lise Diploması aynıdır. Online veya örgün öğretim fark etmeksizin Ontario Lise diplomasına sahip olmak için öğrenciden  3 şartı tamamlaması beklenir. Bu şartlardan biri kredilerin tamamlanmasıdır. Diğeri gönüllü toplum hizmetidir. Sonuncusu ise ingilizce yeterlilik sınavıdır. 

 KANADA  DİPLOMA PROGRAMININ KAZANDIRDIĞI TECRÜBE

ESNEK

Öğrenci online ders programını, kendi günlük hayatına en uygun şekilde adapte eder. Kendi çalışma temposuna göre her bir dersi 4 hafta ile 6 ay arasında bitirme esnekliğine sahiptir.

DİNAMİK

Eğitim programımız, öğrencinin derse katılımını maksimum seviyeye taşımak üzere tasarlanmıştır. Derslerde kullanılan içerikler sürekli olarak yenilenir.

SORUMLULUK KAZANDIRAN

Eğitim programımız, öğrencinin derse katılımını maksimum seviyeye taşımak üzere tasarlanmıştır. Derslerde kullanılan içerikler sürekli olarak yenilenir.

DESTEKLEYEN

Öğrencinin bireysel başarısını, okul başarısı ile özdeşleştirip bu amaçla öğrenci yararına olan tüm çalışmaları büyük bir özveri ile gerçekleştiriyoruz.      

 

 

Ayrıntılı bilgi için Senin Geleceğin Yurt dışı eğitim danışmanları ile iletişim kurabilir, dünyanın her yerinde geçerli olacak diplomanıza nasıl ulaşacağınızı öğrenebilirsiniz.

 

                                  

                          'Unutmayın! 'Eğitimi Tasarlamak,Geleceği Tasarlamaktır.'