• Türkçe
  • English
Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır...
Senin Geleceğin

İrlanda Üniversite Eğitimi

İrlanda’da üniversiteler, dünyanın en iyi eğitim alt yapısına sahip olması, mezuniyet sonrası iş imkanlarının yüksekliği, yaşam maliyetlerinin ve suç oranlarının düşük olması sebebiyle en çok tercih edilen ülkelerindendir.

 İrlanda’da eğitim almak için foundation yani hazırlık programına tabi tutulursunuz. Üniversitelerde eğitim dili olarak ingilizce öğrenim görülmektedir.İrlanda’da lisan eğitimleri 3 – 4 yıl sürmekte ve mezun olduğunuzda 6 ay ila 1 yıl arasında çalışma iznine sahip olabilirsiniz. Öğrencilik sürenizce sadece haftada 20 saat çalışma izni verilir.

İrlanda’da üniversite eğitim maliyetleri seçeceğiniz okul ve bölümlerine gore farklılık göstermektedir.Yıllık 9000 Euro ile 13.000 Euro arasında değişiklik gösterir. İngiliteredeki eğitim maliyeti ile karşılaştırdığınız zaman İrlanda daha ekonomiktir. İrlanda donanımlı, modern ve kültürel bir yapıya sahip olduğundan bir çok öğrenci için tercih sebebidir.

 

Senin Geleceğin Yurtdışı Eğitim uzman kadrosu ile İrlanda'da üniversite yerleştirmeleri, dil yeterliliği bulunmayan öğrencilerin üniversite eğitimi öncesi dil okulu kayıt işlemlerini, vize başvurusu, uçuş organizasyonu, dil eğitimi sonrası üniversite kesin kayıt işlemlerini, konaklama, karşılama yani öğrencilerimizin A'dan Z'ye ihtiyaç duyduğu tüm aşamalarda gerekli desteği vermektedir.

 

İrlanda Üniversite Seçenekleri:

Limerick Üniversitesi

College Cork Üniversitesi

Dublin City Üniversitesi