• Türkçe
  • English
Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır...
Senin Geleceğin

Senin Geleceğin...

Senin Geleceğin Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak eğitimin en önemli parçalarından birinin Yabancı Dil olduğunu biliyor ve bize başvuran tüm çocuk, genç ya da yetişkinlerin bu yönlerini geliştirmeleri için yıllardır uğraş veriyoruz.

Bir dili ancak konuşarak ve duyarak hafızanıza kazıyabilirsiniz. Hepimiz bize sunulan bilgileri farklı şekilde öğreniriz, ancak dil öğrenimi için en etkin yöntem o dilin konuşulduğu coğrafyalarda bulunmak, o dili günlük yaşam içinde duymak ve konuşmaktır. Televizyon, yazılı basın, size soru soran bir İngiliz, sizden cevap bekleyen bir Alman ya da yol tarifi aldığınız bir İspanyol, sizi, hayatın ve dilin içinde yaşatacaktır. 9 ay kendi ülkenizde kursa gitmek ile edindiğiniz yabancı dil bilgisini; o dilin konuşulduğu ülkede 4-5 ay gibi çok daha kısa bir sürede edinebilir, günlük yaşamınızı sürdürebilecek yeterliliğe ulaşabilirsiniz.

25 yılı aşkın bir süredir eğitimin içinde, eğitmen ve öğrencilerle edindiğimiz tecrübelerimizi kişisel ihtiyaçlara uygun olacak şekilde özel ders, öğrenci koçluğu, yurtdışı eğitim konularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Son yıllarda Amerika, Kanada, İngiltere lise yerleştirmelerine ağırlık vermekle birlikte 5-50 yaş aralığında her isteyene yurtdışında Dil okulu, 8-18 yaş aralığında Yaz okulu, tüm Avrupa, Japonya, Rusya, Amerika ve Kanada Üniversitelerine öğrenci danışmanlığı ve yerleştirmesi yapıyoruz.

İngilizce öğrenirken sizi ve çocuklarınızı yormamak için küçük yaşlarda dil eğitiminine başlayabilmeleri amacıyla, İngiltere’yi ayağınıza getiriyoruz. English in Action sistemini kendi okullarında , kendi ortamlarında, hiç Türkçe konuşmadan İngiliz öğretmenlerle 2-3 hafta , günde 6 saat, haftada 30 saat İngilizce konuşmaları, duymaları, oynamaları ve size sunumlar yapmaları için okulunuza getiriyoruz.

EKİBİMİZ

Banu ALPTEKİN
Banu ALPTEKİNKURUCU

Murat GÜLTEKİN
Murat GÜLTEKİNAKADEMİK DANIŞMAN

Derya Deniz ŞAHİN
Derya Deniz ŞAHİNANKARA TEMSİLCİMİZ

Ayfer AYDIN
Ayfer AYDINİNGİLTERE TEMSİLCİMİZ

Bahadır ÖZKAN
Bahadır ÖZKANKANADA TEMSİLCİMİZ

Begüm UĞURLU
Begüm UĞURLUNEW YORK TEMSİLCİMİZ

İlayda TOKALI
İlayda TOKALIYÖNETİCİ ASİSTANI

Çiğdem ÜNSAL
Çiğdem ÜNSALİSKENDERUN TEMSİLCİMİZ

Wendy LESLEY ÖZDEMİR
Wendy LESLEY ÖZDEMİRİRLANDA TEMSİLCİMİZ

Sadi KÜNDÜROĞLU
Sadi KÜNDÜROĞLUANTALYA TEMSİLCİMİZ

Sevda MUTLU ÖĞÜTÇÜ
Sevda MUTLU ÖĞÜTÇÜEDİRNE TEMSİLCİMİZ