Senin Geleceğin

Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır...
Senin Geleceğin

İrlanda'da Üniversite Eğitimi

İrlanda'da üniversite eğitimi 3 yıl sürmektedir. Veterinerlik, mimarlık ve diş hekimliği 5(beş) yıl, Tıp eğitimi ise 6(altı) yıl sürmektedir. İrlanda'da da İngiltere'de olduğu gibi Türkiye'de tamamlanan lise eğitim diploması kabul görmemekte ve öğrenciler 1 yıl süre ile Foundation programına yönlendirilmektedir. İrlanda'da üniversite eğitim dili İngilizce ve Gal dili olarak tercih edilebilmektedir.

İrlanda'ya eğitim için giden öğrenciler sağlık hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirler.  Yabancı öğrencilere haftada 20 saat çalışma izni verilmektedir. 

Öğrenim ücreti üniversite ve bölümlere göre farklılık göstermektedir. 

Her kurumdan alınan Foundation eğitimi her üniversite tarafından kabul görmemektedir. Senin Geleceğin Yurtdışı Eğitim uzman kadrosuyla bu konuda da öğrencilerimize gerekli desteği verecektir. 

Senin Geleceğin Yurtdışı Eğitim uzman kadrosu ile İrlanda'da üniversite yerleştirmeleri, dil yeterliliği bulunmayan öğrencilerin üniversite eğitimi öncesi dil okulu kayıt işlemlerini, vize başvurusu, uçuş organizasyonu, dil eğitimi sonrası üniversite kesin kayıt işlemlerini, konaklama, karşılama yani öğrencilerimizin A'dan Z'ye ihtiyaç duyduğu tüm aşamalarda gerekli desteği vermektedir.