• Türkçe
  • English
Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır...
Senin Geleceğin

Güney Kore Yüksek Lisans

Güney Kore’de yüksek lisans eğitimi almak istediğiniz bölüme gore 2 yıl ile başlamaktadır. Seçeceğiniz bölüme ve toplam almanız gereken kredi sayısına göre farklılık göstermektedir. Toplam almanız gereken kredi sayısını 24 olarak tamamlamalısınız. 

Güney Kore’de eğitim devlet ve özel üniversiteler olarak 2 seçenekten oluşmaktadır. Özel üniversitelerde araştırma enstitüleri ve modern laboratuarlar bulunmaktadır. Devlet üniversiteleri Güney Kore hükümeti tarafından desteklenmekte ve denetlenmektedir.

Eğitim Güney Kore’de oldukça sıkıdır. Haftanın 2 yada 3 günü eğitim alıp, digger günlerinde çalışma imkanına sahip olursunuz. Güney Kore’den alacağınız yüksek lisans diplomanız dünya genelinde geçerliliğe sahiptir. Eğitim sonrasında Güney Kore’de kalarak iş imkanlarından faydalanma hakkınada sahip olabilirsiniz.

Senin geleceğin yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak sizin için en uygun yurtdışı lise değişim programını, vize, konaklama ve ihtiyacınız olan tüm süreçlerde yanınızda olacağız. Bizi arayın.

 

Unutmayın! “Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır.”