• Türkçe
  • English
Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır...
Senin Geleceğin

Avustralya'da Üniversite Eğitimi | Avustralya da Lisans Eğitimi

Avustralya’da Üniversite okurken haftada 20 saat çalışabilir, yaz tatillerinde ise tam gün çalışma hakkına sahip olabilirsiniz.

Avustralya sakin, güvenli, doğal güzelliklere sahip, kültürel yapısı ve yüksek eğitim kalitesi ile öğrencilerin en çok tercih edilen ülkeler arasındadır. Avustralya üniversiteleri yabancı öğrencilere ihtiyaçlarına karşı büyük duyarlılık ve önem gösterirler.

Avustralyada yüksek eğitim standardında ve prestijli lisans diplomasına sahip olabilirsiniz.

ABD ve İngilitere gibi ülkelere nazaran eğitim ve yaşam maliyetleri daha ekonomiktir.

Türkiye’de üniversite sınavını veya istediğiniz bölümü kazanamadıysanız YÖK tarafından bilinen Avustralya üniversitelerinden istediğiniz bölümü, istediğiniz üniversiteyi seçerek teknolojik donanımlı, modern kampüslerde ve kaliteli eğitim alabilme imkanınız olur.

Avustralya’da Üniversite okurken haftada 20 saat çalışabilir, yaz tatillerinde ise tam gün çalışma hakkına sahip olabilirsiniz.

Avustralya’yı tercih etmeniz uluslararası geçerliliği olan bir diplomaya sahip olacağınız anlamına gelir.

Avustralya’da Üniversite eğitiminden sonra başarılı bir gelecek size bekliyor olacaktır. Mezun olduğunuz zaman dünyanın her yerinde bilinen bir diplomaya sahip olarak iş imkanlarında geniş bir yelpazeye sahip olacaksınız.

Senin Geleceğin Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Avustralya’da üniversite eğitimi almaya karar vermeniz ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ile ilgili tüm detayları planlamalarınıza ait süreçte profesyonel eğitim koçu ve danışmanlarımız eşliğinde sizin yanınızdayız.

 

 Unutmayın ! Eğitimi Tasarlamak Geleceği Tasarlamaktır...

 

Yurtdışı Eğitimleri Hakkında Bilgi İstiyorum Formu

Adınız Soyadınız

Telefon

Email

Eğitim Almak İstediğiniz Ülkeyi Seçiniz

Yurtdışında Hangi, Eğitimi İstiyorsunuz

Yurtdışında Eğitim ile ilgili Mesajınız